آموزشی

الگوی سبد قلاب‌ بافی

طریقه بافت سبد قلاب بافی

10 الگوی سبد قلاب‌ بافی

از الگوی سبد قلاب‌ بافی شده می‌توان برای ایجاد جایی منحصر به‌ فرد برای وسایل کوچک خانه خود استفاده کرد. آن‌ها فضای شما را شخصی‌سازی می‌کنند و مکانی جذاب و زیبایی را برای وسایل شما ایجاد می‌کنند. شما همچنین می‌توانید سبدهای قلاب‌ بافی شده را برای تعطیلات و هدیه دادن استفاده کنید. این مجموعه از الگوهای سبد انواع مختلفی از کاربردها، بافت‌ها، تکنیک‌ها و سبک‌ها را برای لذت بردن از سبدبافی ارائه می‌دهد!

1- آموزش اولیه سبد قلاب‌ بافی شده

اگر به دنبال یک سبد قلاب‌ بافی شده ساده و دل‌نشین هستید، این آموزش تمام آنچه را که باید بدانید را ارائه می‌دهد. از پایه‌های بافت‌ ساده در ارتفاع‌های مختلف استفاده می‌کند که انجام آن برای یک مبتدی به‌ اندازه کافی آسان است. این سبد دارای یک لبه پایه کوتاه معکوس برای سفت شدن سبد جهت حفظ شکل بهتر آن است. سپس می‌توانید سبد را با روبان و لوازم جانبی تزئین کنید.

آموزش قلاب بافی سبد

آموزش قلاب بافی سبد

2- طرح‌های سبد تو در تو بافته‌ شده با نخ تریکو

نخ تریکو یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ساخت سبدهای قلاب‌ بافی شده در هر اندازه‌ای است. ضخامت نخ همراه با بافت‌های مناسب سبدهایی را ایجاد می‌کند که محکم هستند و به‌ راحتی می‌توانند کناره‌ها صاف بایستند. این آموزش پر از عکس به شما می‌آموزد که چگونه از نخ تی‌شرت کش‌باف برای ایجاد سبدهایی در اندازه‌های مختلف استفاده کنید. این سبدهای تو در تو در صورت عدم استفاده می‌توانند به‌صورت تزئینی در داخل یکدیگر قرار گیرند.

سبد با نخ تریکو

سبد با نخ تریکو

3- الگوی قلاب‌ بافی سبد با نخ کاموا

قرار است چه چیزی را در سبد قلاب‌بافی خود قرار دهید؟ اگر اهل قلاب‌بافی هستید، از آن به‌ عنوان مکانی برای نگهداری نخ بیشتر استفاده خواهید کرد! این الگوی سبد قلاب‌ بافی برای یک سبد بزرگ است که به‌ راحتی می‌تواند تمام نخ‌های موردنیاز شما را در خود جای دهد. این یک راه عالی برای نشان دادن نخ‌های شما نیز است تا بتوانید برای پروژه‌هایتان از آن‌ها الهام بگیرید.

سبد با نخ کاموا

سبد با نخ کاموا

4- الگوی سبد قلاب‌ بافی شده با بافت مدل‌دار

از این الگوی سبد بافته‌شده بزرگ می‌توان برای قرار دادن کاموای خود در آن نیز استفاده کرد. برای سایر اقلام بزرگ مانند اسباب‌بازی‌های کودک یا لوازم اداری نیز استفاده می‌شود. این سبد با بافت‌های زیبا و رنگ‌های فوق‌العاده، آرایه زیبایی را به اتاق نشیمن یا اتاق‌خواب شما می‌بخشد. دسته‌های بافته‌شده آن نیز، حمل سبد را از اتاقی به اتاق دیگر آسان می‌کند.

سبدهای مدل دار

سبدهای مدل دار

5- الگوی قلاب‌ بافی شده سبد سیب

با افزودن سیب‌ها به یک سبد بافته‌شده محکم هدیه‌ای خاص به یک همسایه، یک دوست یا معلم فرزندتان، هدیه دهید. این سبد آن‌قدر همه‌کاره است که می‌تواند در هر زمان از سال به‌ عنوان یک سبد هدیه یا سبد میوه مفید باشد. جزئیات بافت به طراحی ساده و زیبایی آن اضافه می‌کند.

سبد سیب

سبد سیب

6- الگوی قلاب‌ بافی شده سبد حمام

این سبد قلاب‌ بافی مستطیلی را با صابون، اسکراب و لوسیون پر کنید تا یک سبد حمام زیبا ایجاد کنید. این یک هدیه عالی برای روز مادر، تولد یا برای «دلجویی» است. این سبد بافته‌شده نیز یک گزینه عالی برای سازمان‌دهی وسایل در حمام شماست تا به‌جای درهم‌ریختگی، زیبا و مرتب به نظر برسند.

سبد حمام

سبد حمام

7- الگوی قلاب‌ بافی سبد هیمالیایی

این الگوی سبد بافته‌شده با برخی از طرح‌های دیگر در اینجا شباهت زیادی دارد، اما از بافت‌‌های منحصربه‌فردی استفاده می‌کند که آن را واقعاً خاص می‌کند. با استفاده از نخ تریکو کار می‌شود و به‌راحتی می‌توان از آن به‌ عنوان یک سبد حمام برای نگهداری وسایل حمام استفاده کرد. با این‌ حال، بافت پایه کوتاه پیچ‌خورده و کج‌ و معوج آن واقعاً چشم را جذب می‌کند. این قطعاً یک سبد بسیار زیبا است!

سبد هیمالیایی

سبد هیمالیایی

8- الگوی سبد پیک‌نیک قلاب‌ بافی شده

سبدها برای ذخیره‌سازی در خانه کاربرد دارند، اما می‌توان از آن‌ها برای بردن وسایل به بیرون از خانه نیز استفاده کرد. سبد پیک‌نیک نمونه اصلی یک سبد مسافرتی است. این سبدها دارای درب دو قسمتی هستند که طرح کلاسیک سبدهای پیک‌نیک را تکرار می‌کند. از بافت برجسته برای ایجاد بافت حصیری مانند برای استفاده می‌کنند تا جلوه آن را افزایش بدهند.

سبد پیک‌نیک

سبد پیک‌نیک

9- الگوی رایگان سبد آویز قلاب‌ بافی

مطمئن نیستید که سبد بعدی را در کجای خانه خود قرار دهید؟ اگر بتوانید آن را از سر راه خود بردارید قطعاً به شما کمک می‌کند. سبد آویز درحالی‌که فضای بسیار کمی را اشغال کرده بلکه فضای ذخیره‌سازی بیشتری را در سراسر خانه خود خواهید داشت، همچنین یک‌راه سرگرم‌کننده برای اضافه کردن رنگ به خانه شما نیز هست.

سبد آویز

سبد آویز

10- الگوهای سبد قلاب‌بافی شده برای تعطیلات

گاهی اوقات شما برای تعطیلات نیاز به یک سبد بافته‌شده دارید. الگوهای سبد عید بافته‌شده‌ای مانند عکس بالا، به‌جای سبدهایی که از فروشگاه می‌خرید، محبوب‌تر هستند. سبدهای کریسمس یا نوروز قلاب‌ بافی شده برای ایجاد مجموعه‌های کادویی از وسایل کوچکتان عالی هستند. برای هر تعطیلات یک سبد درست کنید!

سبد قلاب‌بافی شده برای تعطیلات

سبد قلاب‌بافی شده برای تعطیلات

برای دیدن سایر مقاله‌های ما می‌توانید به صفحه وبلاگ مطالب آموزشی ما مراجعه کنید.

شما همچنین می‌توانید پیج اینستاگرام آراز بافت را دنبال نمایید.

3 دیدگاه در “الگوی سبد قلاب‌ بافی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *